To nejlepší v kategoriích v Plzni

na základě oblíbenosti u uživatelů

Nejnovější aktivity v Plzni

SiCaffé Isis
před 2 lety
Petr N.

“nejlepší plzeňská kavárna... na jejich zákuscích ulítávám :) Doporučuji!”

Sedmý nebe Morávka
před 2 lety
plzenskygurman g.

“Další z restaurací, která si absolutně nezaslouží místo téměř na náměstí republiky v Plzni. Člověk neví, co si má o podniku myslet, zda je v klubu…”

SiCaffé Isis
před 2 lety
plzenskygurman g.

“Opravdu dobré zákusky s nápadem! Prostor je trochu těsný, raději zde nakupuji zákusky s sebou a ty opravdu nezklamou! Mám potvrzeno od více přátel,…”

Ristorante San Marino
před 2 lety
plzenskygurman g.

“Vůbec nechápu předchozí hodnocení! Restaurace podává zkažené potraviny, výjimkou není ani zkažená ryba či červ v houbové omáčce. Má poslední návštěva…”

Chata Rovina
před 3 lety
Dana S.

“Na chatě Rovina se moc neuklízí. Po příjezdu jsme si museli na pokoji zamést a vytřít, protože tam byl nepořádek. Prach se tu nestírá. Byli jsme tu v…”

Street Café
před 3 lety
Jana K.

“Nejlepší cheescakes v Plzni! Příjemné prostředí s moderním industriálním interiérem a milá obslouha vás určitě nezklamou. Kapacita kavárny není velká…”

CrossCafe (Jungmannova)
před 3 lety
Jana K.

“Jedna z kaváren sítě CrossCafe v centru města s příjemným moderním interiérem. Kapacita je většinou dostačující, ale občas je problém najít místo k…”

Masala Ghar
před 3 lety
Jana K.

“Příjemná restaurace, která má nově pobočku i v centru na Náměstí Republiky. Jídlo je výborné, vyberou si masoužrouti i vegetariáni. Každý všední den…”

Cinema City (Plzeň Plaza)
před 3 lety
Tomáš K.

“Klasické "popcornové kino", kde si zároveň můžete nakoupit ve spodních patrech jídlo nebo oblečení či se najíst přímo u vchodu do kina. Parkování…”