Podmínky užívání

1. Podmínky užívání systému Flob.cz

1.1 Je zakázáno se vydávat za jinou osobu.

1.2 Nezodpovídáme za údaje, které jsou na těchto stránkách zadané. Veškeré údaje, včetně fotografií a recenzí zadávají uživatelé, kteří recenzemi vyjadřují svůj subjektivní názor a provozovatel za ně nenese žádnou odpovědnost.

1.3 Vyhrazujeme si právo upravit nebo smazat recenze, které mají sloužit jako reklama a nemají pro ostatní uživatele žádnou informační hodnotu.

1.4 Vyhrazujeme si právo smazat recenze, kterou jsou nepravdivé a mají za cíl pouze poškodit konkrétní subjekt nebo konkurenci.

1.5 Vložením příspěvku, kterým se rozumí komentář, fotografie nebo recenze, se příspěvěk tímto okamžikem stává majetkem provozovatele a jejich autor tím předává následující práva k těmto příspěvkům a to i v případě, pokud jsou dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském: používat, upravovat, kopírovat, distribuovat, předávat, veřejně vystavovat, reprodukovat, publikovat.

1.6 Je zakázáno uveřejňovat příspěvky, které porušují zákony České republiky.

1.7 Registrací souhlasíte se zasíláním informačních sdělení z adresy info@flob.cz, která vás bude informovat například o přijetí soukromé zprávy od jiného uživatele, získání nového odznáčku nebo zajímavých podnicích v okolí. Odběr těchto informačních sdělení můžete kdykoliv zrušit v administraci vašeho profilu. V části upravit osobní informace: odebírat emaily.

1.8 Vyhrazujeme si právo smazat vulgární příspěvky a recenze.