To nejlepší v kategoriích v Olomouc a okolí

na základě oblíbenosti u uživatelů

Nejnovější aktivity v Olomouc a okolí

Řecká Restaurace Zorba
před 3 lety
Zuzanka J.

“Vždy ráda, byť velmi zřídka, do této restaurace zavítám. Příjemná obsluha - vždy, ochotná, pozorná a laskavá. Na zahrádce i deky, kdyby byla zima.…”

Café Mahler
před 3 lety
Zuzanka J.

“Tenhle podnik, který vypadá jak z filmu obsluhoval jsem anglického krále, nedoporučuji. Naposled, když jsem se tam odvážila vejít, zažila jsem…”

Torture Restaurant
před 3 lety
Zuzanka J.

“Prostředí velmi atypické, příjemná změna od zajetých kolejí. Doporučila bych polévku v bochníku chleba. Jídla vcelku chutné, chodím tam docela často.…”

Potrefená husa (Olomouc)
před 3 lety
Zuzanka J.

“Předražený podnik, který vydělává jen díky image, kterou mají. Žádný zázrak nečekejte. Jídlo v poměru s přemrštěnou cenovou relací nestojí ani za …”

Club Nirvana
před 3 lety
Zuzanka J.

“JEDNO Z NEJHOŠÍCH MÍST, KDE JSEM BYLA POPRVÉ A NAPOSLEDY. Budu stručná. Utírání prachu personálu i vedení NIC neříká, nad námi byl lustr s 5cm…”

Restaurace Podkova
před 3 lety
Marek B.

“Vždy skvělá obsluha i jídlo. Restaurace na úrovni, nemám žádných výtek.”

Restaurant U Jana
před 3 lety
Marek B.

“Dříve to býval super podnik, příjde mi, že od té doby co nabízejí různé pizzy a vouchery na slevu, tak to kvalitou šlo dolů. ”

Blues Rock Cafe
před 5 lety
Monika P.

“Po mých bohatých zkušenostech je to pro mě nejlepší restaurace v Olomouci. Hodně cestuji a 5x týdně navštěvuji různé restaurace po celé ČR a v…”