To nejlepší v kategoriích v Liberci a okolí

na základě oblíbenosti u uživatelů

Nejnovější aktivity v Liberci a okolí

Level One Cafe
před 3 lety
Petr Z.

“Krásná kavárna ve sklepení jednoho z nejstarších jabloneckých domů, perfektní zahrádka na nádvoří, kde si vždy v klidu vychutnám tu jejich výbornou…”

Restaurace U Hrabala
před 3 lety
JOSEF R.

“OBĚDOVÁ NABÍDKA JE DOBRÝ, JÍDLO RYCHLÉ A CHUTNÉ. DOPORUČUJI-SPOKOJENOST.”

Chicago Grill
před 3 lety
Jan L.

“Bezva burgery a steaky v Liberci”

Restaurace Eurocentrum
před 3 lety
Milan Z.

“Restaurace má otevřeno pouze přes oběd a v nabídce je každý den výběr ze 3 menu, zhruba 6 hotových jídel a 6 jídel na objednávku. Na rychlý oběd…”

Restaurace Na Baště
před 3 lety
Milan Z.

“Příjemné prostory restaurace Na Baště jsem vyzkoušel již několikrát v rámci oběda a naprostá spokojenost. Široká nabídka krásně servírovaných jídel…”

Restaurace Kantráč
před 3 lety
Nessa A.

“S tou restaurací nebo pro mě spíš Pizzerií jsem byla maximálně spokojená až tedy na dnešek kdy už uplynula hodina a půl od mé objednávky, která byla…”

Restaurace Divizna
před 3 lety
Renáta B.

“Byla jsem v hotelu ke kterému patří restaurace na dovolené a musím říct, že mne večeře které hotel nabízel v rámci polopenze velmi mile překvapily.”

Grill Restaurant U Horkých Kamenů
před 3 lety
Sylva B.

“ Tento restaurant navštěvuji každý rok v létě při cestě z dovolené. Jídlo na kamenech je výtečné a ceny více než rozumné. Chování obsluhy ovšem…”

Chicago Grill
před 3 lety
Emília Š.

“Všem vřele doporučuji. Čisté a příjemné prostředí milý a pozorný personál, skvělé steaky a jablečné pivo! Určitě jako já, nezůstanete u jednoho ;).…”