To nejlepší v kategoriích v Jižní Čechy

na základě oblíbenosti u uživatelů

Nejnovější aktivity v Jižní Čechy

Restaurace Raclette
před 3 lety
Leni Foodie K.

“Raclette je skvělá! Když jsem bylela nedaleko chodila jsem do tétho dřevěné dvoupatrové restaurce velmi ráda. Na dobré víno, na raclette, na sýr na…”

Restaurace Raclette
před 3 lety
Zdeněk S.

“Přišel jsem před zavírací dobou, s vedlejšího podniku odkázán "vykázán", jinam. Příjemně obsloužen a spokojen. Pivčo dobré a matesy.. úžasné. To vše…”

Restaurace Šupina a Šupinka
před 3 lety
JOSEF R.

“DO TÉTO RESTAURACE CHODÍM JIŽ VÍCE NEŽ 10 LET.KAŽDÁ CESTA PŘES TŘEBOŇ VEDE SMĚR ŠUPINKA.JÍDLO LEPŠÍ A LEPŠÍ.JÁ MILOVNÍK RYB MÁM ZAŽITÝ POSTUP-RYBÍ…”

Restaurace U Reinerů
před 3 lety
Veronika O.

“Přemýšlím, zda podnik hodnotit, jako restauraci nebo pivnici. Pivnici bych dala čtyři hvězdy, restauraci jen dvě, proto nakonec volím střed v podobě…”

Laibon
před 3 lety
Veronika O.

“Příjemné nekuřácké prostředí, skvělé exotické jídlo a milá obsluha si nás dohromady zcela získali :-) Škoda, že to máme do Krumlova tak daleko.”

Los Amigos
před 3 lety
Háňa P.

“Doporučuji zajít, příjemné posezení, dobré mexické jídlo a hodně k výběru.”

Restaurace Karla IV
před 4 lety
Petr P.

“Pěkná to restaurace..její členitost je značná a pokud máte v krvi jistý počet promile, tak bych věřil, že se tu můžete i ztratit :) jinak obsluha…”

Restaurace Castella
před 4 lety
Petr P.

“Ještě jsem tu nejed, ale je tu sympatickej hospodskej (od Klimešů ve vrbným) a dobrý pivko..prostředí je čistý, sympatický..pohoda.”

Restaurace Šupina a Šupinka
před 4 lety
Dalibor v.

“Po dotazech na nejlepší restauraci v Třeboni jsem byl odkázán na Šupinu. A dle obsazenosti je to asi pravda. Pátek večer vše rezervováno, stejně jako…”