[x]

Bar, který neexistuje

Sdílet: Sdílet na Twitteru Sdílet na Twitteru
Na základě 7 recenzí
Zobrazeno 6881 krát
Kategorie:
Noční život > Bary
Bar, který neexistuje
Dvořákova 1
Brno - Střed
773 143 942 http://www.barkteryneexistuje.cz
200 Zobrazit fotogalerii (4 fotografie)
Popis podniku
Jsme dva mladí kluci, kteří mají rádi dobré bary. Máme silný pocit, že v Brně je jich nedostatek. A máme sen o tom, že to - alespoň jedním přírůstkem - změníme.
 • Zahrádka: Ne
 • Parkování: V ulici
 • Wi-Fi: Ano
Přidat do oblíbených Propagovat podnik
Fotku vložil(a)
Předchozí Další
Přidat další foto

Zde můžete vložit vaši fotografii k podniku a odeslat ji tak ke schválení.

7 recenzí pro Bar, který neexistuje

Řadit podle: Nejnovějších | Nejlepších Napsat recenzi

Jiří V.

14. 10. 2014 / 20:08

Vrchní patro bylo zcela přebudováno a údajně je oblíbenější než spodní bar. Nevím. Měl jsem tu čest si sednout dole. Což je docela štěstí, protože je tu neustále narváno. Výborná komunikace s obsluhou typu "Chtěl bych v nápoji to a to, ale něco málo kyselé, spíš longdring." "Jasně, tak vám můžu přinést ..." Každý koktejl, který jsem měl mě nadchnul. Vždy jsem si nechal poradit od obsluhy konkrétní kus dle mé momentální nálady. Potěší také slider, když příjde chuť i na nějaké malé jídlo. Ceny vyšší, ale zasloužené do poslední koruny.

 • Vše
Užitečná (0) K ničemu (0)

Zbynek Z.

19. 04. 2014 / 13:59

Naprosto pětivězdičkový bar. Naprosto profesionální chování obsluhy, s usmevem podana sklenice vody hned pri usazeni. Vytecna komunikaci s personálem.

Opravdu jako ctu jinde - bar má styl a obrovské charizma. Tim padem se tady schazeji take fajn lide.

 • luxusni prostredi
 • skvela komunikace personalu
 • nadstandartne vlidny pristup k hostum
 • spickove rumy
 • pohodova hudba
 • zatim nevim
 • je tu porad plno, malokdy se dostanes ke stolu :)
Užitečná (3) K ničemu (0)

Klára D.

06. 02. 2014 / 17:31

Bar mi doporučili moji kolegové z Brna. Je to v Brně jeden z nejlepších barů. Nemohu však hodnotit, neboť ve čtvrtek po půlnoci měli stále plno a neměla jsem tu možnost navštívit. Hodnotím tedy alespoň vzhledově za sebe. Dle recenzí kolegů ale stojí 100% za navštívení.

Užitečná (1) K ničemu (9)

Zuzan L.

04. 03. 2013 / 13:26

Na začátek bych chtěla objasnit, že moje recenze se týká "spodního baru". Netuším tedy, jak to vypadá nahoře, ale rozhodně budu souhlasit s kolegou níže, že spodní bar je pětivězdičkový bar. Naprosto profesionální chování obsluhy, automatická sklenice vody po příchodu a výběr drinků, kterému se až nechce věřit :) Atmosféru skvěle dolaďuje jemná jazzová hudba v pozadí. Zkrátka bar má styl a obrovské charizma, kterému se žádný jiný (brněnský) bar nevyrovná.

 • profesionální přístup personálu
 • výběr drinků
 • hudba
 • kohoutková voda
 • pouze hovězí jídla
Užitečná (7) K ničemu (6)

Jiří V.

19. 02. 2013 / 11:03

Tak natěšen po rozhovoru zde na flobu a od reakcí z mého okolí jsem zavítal do tohoto baru. Že se vše nevyvedlo úplně dokonale je poznat z hvězdného hodnocení.

Tento bar trpí jakousi schizofrenií. Spodní patro je pětihvězdičkový bar. Vrchní patro takové ospalé bistro. Já jsem měl to "štěstí", že jsem byl ve vrchním patře.

Po příchodu dovnitř, se vás zeptá chlápek s deskami v rukou na rezervaci. Pak vás usadí. Usměvavá servírka příjde a nabídne vám nápojovo jídelní lístek. A pak je to lítání s kvalitou nahoru a dolů. Dostanete kohoutkovou vodu (+), čekáte dlouho na nápoje (-), dostanete burger (+), dlouho čekáte na odklizení skla ze stolu (-), ochutnáte specialitu podniku, míchaný nápoj, který se jmenuje tuším "Podpis" (gin, injektovaný šafránem, okurka, ... VELKÉ +). Můj stařený míchaný nápoj ve mě zdaleka takový dojem neudělal.

To vrchní patro by tam nemělo být, nebo být úplně jiné. Takhle vypadá jako bistro, z grillu cítíte smažení burgeru (takový lepší průměr, nedávejte si ten extra drahý, za ty peníze to nestojí), obsluha je pomalá. Navíc záleží i na detailech - např. natrhlý nápojový lístek v takovém luxusnějším podniku nevypadá dobře.

Sedět dole a nevědět o vršku, určitě bych neváhal a dal jednu nebo dvě hvězdy navíc. Takhle jsem se cítil být trochu okraden.

 • Spodní patro
 • Výběr nápojů
 • Vrchní patro (vůně z kuchyně, obsluha, ve výsledku poměr cena/výkon)
Užitečná (14) K ničemu (2)

Petra P.

26. 01. 2013 / 13:48

včera jsme se s kamarádkou rozhodli navštívit tento nový bar v Brně. Sama mám dlouholeté zkušenosti s obsluhou i v cizině. Momentálně navazuji na své studium na vysoké hotelové škole. Proto vím o čem mluvím. U vstupu čekal váš zaměstanec a velmi ochotně nás usadil i bez rezervace. S tím jsem byla naprosto spokojená. Místo už tak dobré nebylo. Bar, který je přímo u vchodu je dokonalý. Možný byste mohli nechat pár míst u baru pro lidi, kteří čekají na místo aby nestáli u výtahu. My jsme měli místo nahoře u baru/kuchyně. Ráda bych vám dopořučila odvětrávání pokud chcete aby lidé viděli jak se vaše jídla připravují. Potom také možná něco z hygieny. Pokud Váš host vidí jak kuchař dává hranolky rukou na smažení a potom sáhne na slaninu a potom hned na sýr, není zrovna dobré. Možná by to chtělo rukavice nebo ubrousky na utírání. Díky odvětrání by tam byl lepší vzduch na nadýchání,jinak vzduch není moc dobrý. Nevadí nám sedět u baru a je fajn vidět jak se věci dělají,ale možná by to chtěla zástěnu mezi odložným prostorem,kotel. Hosté nemusí vidět špinavé talíře,kotel a ktomu obsluhu, která má nahystané jídlo nadruhé straně a neváhá se dívat směrem k hostům a jíst hranolky a poté s plnou pusou jít za zákazníkem. A nevím jestli v americe používají kečup k burgerům. Ta houska také moc lákavě nevypadala. Možná by to chtělo i kuřecí, to mleté maso není zrovna lakávé také. Ale horší asi bylo,že naší číšnici trvalo půl hodiny než nás obsloužila a donesla nám drink, dalších 20min jsme čekali na zaplacení. Dlouho si nás nikdo nevšímal,nebyli jsme jediný, nahoře obsluhují dva. Vím, že je těžké běhat dolů a nahoru, zkuste použít přenosnou kasu,aby lísteček vyjel už dole a oni si to mohli jen vzít. Jaká je kapacita míst nahoře? myslím že dva lidé stačí, ovšem oni nestíhali vůbec. Vodu jsme nedostali, také máte nedostatek lístků. Potom nám slečna donesla naše dva drinky,vodka s džusem,to je vše co měla na platíčku a musela nás obejít a to platíčko si položit na bar a potom nám dát drinky. Tady vidíte tu ztrátu času. Pokud mám plnou hospodu musím takové dělat rychleji. Náš dojem nebyl tak dobrý jaký jsme očekávali. Vaše vybavení hlavního baru je skvělé! tohle je tu potřeba. Ovšem obsluhu která nezvládá pár lidí nahoře není zrovna příjemné. Heslo na wifi můžete napsat na jídlení lístek, tím ušetříte čas obsluze. Lítky bych dala do folie. Vypadají krásně,ovšem to otrhané a polité od pití není tak hezké. Příště chceme zkusit Váš hlavní bar a doufat, že vše bude lepší. Neboť dojem nahoře nebyl tak dobrý.

 • vybavení
 • bar
 • doorman
 • personál
 • zápach z kuchyně
 • utěrky
Užitečná (14) K ničemu (14)

Eweeleen

22. 10. 2012 / 15:59

V baru jsme s kamarádkou byly včera a dneska se tam chystáme znova, protože jsme zjistily, že jsme zdaleka neobjevily všechno co tenhle bar nabízí. A už teď po něm mám neuvěřitelný absťák! Celý interiér je takový suruový, působí nedodělaným dojmem, jako by se to k sobě nehodilo. Potom se ale usadíte do pohodlných sedaček a za chvíli vám dojde, že takhle je to přesně ono! Mile nás přivítal čísník, představil se jako Víťa a zeptal se nás, co si dáme. Sice absentoval jakýkoliv lístek, takže nemáte přehled o cenách, ale zeptat se určitě umí každý, což podněcuje komunikaci s personálem. A veřte, že když budete chtít vy, personál si s Vámi rád popovídá;) Pokud nevíte, jaký koktejl by ste si dali, jděte na to od barvy. Chcete růžový? Tak Cosmopolitan! Jediné do žaludku, co v Baru mají, je (určitě vynikající-na nás už nezbylo) cheesburger obyč nebo speciál, se salátem nebo hranolkama. Maso je z domácího chovu a burger Vám v prvním patře připravý přímo pod nosem v otevřené kuchyni...Je toho ještě hodně, co bych chtěla o Baru napsat, ale asi by se Vám to nechtělo číst...lepší bude, když si tam zajdete;) Kde jinde hraje hudba i na toaletách?

 • příjemná obsluha
 • příjmený interiér
 • neznámé značky drinků-ochutnejte něco nového
 • zvenku pohled na bar "zevnitř"
 • absence lístku
Užitečná (18) K ničemu (12)

Napsat recenzi pro Bar, který neexistuje


Vaše hodnocení může ovlivnit spoustu ostatních lidí, proto pište vždy pravdu, na základě opravdové zkušenosti. Snažte se být také konkrétní. Recenze typu "Bylo to fajn" toho ostatním moc neřeknou.

© Flob.cz - Podmínky užívání - Kontakt - Často kladené otázky - O Flobu - Blog - Pro provozovatele podniků - Mobilní verze
Provozovatel neodpovídá za údaje, které jsou na těchto stránkách zadané. Údaje, včetně fotografií a recenzí zadávají uživatelé serveru a provozovatel za ně nenese žádnou odpovědnost.
Užití obsahu, je bez souhlasu provozovatele zakázano.