Bar, který neexistuje

1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdičkapůl hvězdičky

10 recenzí | 1. místo v kategorii Bary, Brno

Bar, který neexistuje
 • Bar, který neexistuje
 • Bar, který neexistuje
 • Bar, který neexistuje
 • Bar, který neexistuje

Jsme dva mladí kluci, kteří mají rádi dobré bary. Máme silný pocit, že v Brně je jich nedostatek. A máme sen o tom, že to - alespoň jedním přírůstkem - změníme.

Vybavení podniku

Podrobnosti

 • Parkování: V ulici
 • Wi-Fi

Platba

 • Hotovost

10 recenzí

1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička
7x
1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdičkaprázdná hvězdička
0x
1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdičkaprázdná hvězdičkaprázdná hvězdička
2x
1 hvězdička1 hvězdičkaprázdná hvězdičkaprázdná hvězdičkaprázdná hvězdička
1x
1 hvězdičkaprázdná hvězdičkaprázdná hvězdičkaprázdná hvězdičkaprázdná hvězdička
0x

Byli jste v tomto podniku?
Ohodnoťte jej a pomozte tak ostatním.
Napsat recenzi

Adam R. Adam R. 1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička 29.06.2015 20:44

Obsluha je zde na pravém místě, je na nich vidět že je jejich práce baví, rozumí tomu co dělají. Při návštěvě tohoto podniku mám 100% jistotu příjemně stráveného večera.

Užitečná recenze? 0 Okomentovat

Michaela Š. Michaela Š. 1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička 08.12.2014 21:32

V tomto baru mě naprosto uchvátila obsluha. Výběr drinků nám trval pěkně dlouho, ale číšník nám i přesto ochotně popisoval složení jednotlivých nápojů. Velmi příjemné je i neustálé dolévání pitné vody, kterou Vám naservírují ve džbánu okamžitě, jak usednete.

 • ochotný personál

Užitečná recenze? 0 Okomentovat

Veronika O. Veronika O. 1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička 24.11.2014 15:53

Parádní místo. Na prvním místě vyzdvihuji, že se v celém prostoru nekouří. Obsluha je zde skvělá, profesionální, znalá. Ač jsem nemohla pít alkohol a v nápojovém lístku jsem měla problém si vybrat, bylo mi nabídnuto a výborně zpracováno několik nealkoholických drinků na míru. Bar je velký, každý zde najde prostor, který mu sedí. Nepodstatné detaily, které potěší: mezi jednotlivými patry lze jet i výtahem a na dámském wc je pohodlný gauč.

 • skvělá obsluha
 • nekuřácký prostor
 • výborné neotřelé drinky
 • hezký prostor
 • gauč na dámském wc :-)

Užitečná recenze? 1 Okomentovat

Jiří V. Jiří V. 1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička 14.10.2014 20:08

Vrchní patro bylo zcela přebudováno a údajně je oblíbenější než spodní bar. Nevím. Měl jsem tu čest si sednout dole. Což je docela štěstí, protože je tu neustále narváno. Výborná komunikace s obsluhou typu "Chtěl bych v nápoji to a to, ale něco málo kyselé, spíš longdring." "Jasně, tak vám můžu přinést ..." Každý koktejl, který jsem měl mě nadchnul. Vždy jsem si nechal poradit od obsluhy konkrétní kus dle mé momentální nálady. Potěší také slider, když příjde chuť i na nějaké malé jídlo. Ceny vyšší, ale zasloužené do poslední koruny.

 • Vše

Užitečná recenze? 1 Okomentovat

Zbynek Z. Zbynek Z. 1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička 19.04.2014 13:59

Naprosto pětivězdičkový bar. Naprosto profesionální chování obsluhy, s usmevem podana sklenice vody hned pri usazeni. Vytecna komunikaci s personálem. Opravdu jako ctu jinde - bar má styl a obrovské charizma. Tim padem se tady schazeji take fajn lide.

 • luxusni prostredi
 • skvela komunikace personalu
 • nadstandartne vlidny pristup k hostum
 • spickove rumy
 • pohodova hudba
 • zatim nevim
 • je tu porad plno, malokdy se dostanes ke stolu :)

Užitečná recenze? 4 Okomentovat

Klára D. Klára D. 1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdičkaprázdná hvězdičkaprázdná hvězdička 06.02.2014 17:31

Bar mi doporučili moji kolegové z Brna. Je to v Brně jeden z nejlepších barů. Nemohu však hodnotit, neboť ve čtvrtek po půlnoci měli stále plno a neměla jsem tu možnost navštívit. Hodnotím tedy alespoň vzhledově za sebe. Dle recenzí kolegů ale stojí 100% za navštívení.

Užitečná recenze? 2 Okomentovat

Zuzan L. Zuzan L. 1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička 04.03.2013 13:26

Na začátek bych chtěla objasnit, že moje recenze se týká "spodního baru". Netuším tedy, jak to vypadá nahoře, ale rozhodně budu souhlasit s kolegou níže, že spodní bar je pětivězdičkový bar. Naprosto profesionální chování obsluhy, automatická sklenice vody po příchodu a výběr drinků, kterému se až nechce věřit :) Atmosféru skvěle dolaďuje jemná jazzová hudba v pozadí. Zkrátka bar má styl a obrovské charizma, kterému se žádný jiný (brněnský) bar nevyrovná.

 • profesionální přístup personálu
 • výběr drinků
 • hudba
 • kohoutková voda
 • pouze hovězí jídla

Užitečná recenze? 9 Okomentovat

Jiří V. Jiří V. 1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdičkaprázdná hvězdičkaprázdná hvězdička 19.02.2013 11:03

Tak natěšen po rozhovoru zde na flobu a od reakcí z mého okolí jsem zavítal do tohoto baru. Že se vše nevyvedlo úplně dokonale je poznat z hvězdného hodnocení. Tento bar trpí jakousi schizofrenií. Spodní patro je pětihvězdičkový bar. Vrchní patro takové ospalé bistro. Já jsem měl to "štěstí", že jsem byl ve vrchním patře. Po příchodu dovnitř, se vás zeptá chlápek s deskami v rukou na rezervaci. Pak vás usadí. Usměvavá servírka příjde a nabídne vám nápojovo jídelní lístek. A pak je to lítání s kvalitou nahoru a dolů. Dostanete kohoutkovou vodu (+), čekáte dlouho na nápoje (-), dostanete burger (+), dlouho čekáte na odklizení skla ze stolu (-), ochutnáte specialitu podniku, míchaný nápoj, který se jmenuje tuším "Podpis" (gin, injektovaný šafránem, okurka, ... VELKÉ +). Můj stařený míchaný nápoj ve mě zdaleka takový dojem neudělal. To vrchní patro by tam nemělo být, nebo být úplně jiné. Takhle vypadá jako bistro, z grillu cítíte smažení burgeru (takový lepší průměr, nedávejte si ten extra drahý, za ty peníze to nestojí), obsluha je pomalá. Navíc záleží i na detailech - např. natrhlý nápojový lístek v takovém luxusnějším podniku nevypadá dobře. Sedět dole a nevědět o vršku, určitě bych neváhal a dal jednu nebo dvě hvězdy navíc. Takhle jsem se cítil být trochu okraden.

 • Spodní patro
 • Výběr nápojů
 • Vrchní patro (vůně z kuchyně, obsluha, ve výsledku poměr cena/výkon)

Užitečná recenze? 16 Okomentovat

Petra P. Petra P. 1 hvězdička1 hvězdičkaprázdná hvězdičkaprázdná hvězdičkaprázdná hvězdička 26.01.2013 13:48

včera jsme se s kamarádkou rozhodli navštívit tento nový bar v Brně. Sama mám dlouholeté zkušenosti s obsluhou i v cizině. Momentálně navazuji na své studium na vysoké hotelové škole. Proto vím o čem mluvím. U vstupu čekal váš zaměstanec a velmi ochotně nás usadil i bez rezervace. S tím jsem byla naprosto spokojená. Místo už tak dobré nebylo. Bar, který je přímo u vchodu je dokonalý. Možný byste mohli nechat pár míst u baru pro lidi, kteří čekají na místo aby nestáli u výtahu. My jsme měli místo nahoře u baru/kuchyně. Ráda bych vám dopořučila odvětrávání pokud chcete aby lidé viděli jak se vaše jídla připravují. Potom také možná něco z hygieny. Pokud Váš host vidí jak kuchař dává hranolky rukou na smažení a potom sáhne na slaninu a potom hned na sýr, není zrovna dobré. Možná by to chtělo rukavice nebo ubrousky na utírání. Díky odvětrání by tam byl lepší vzduch na nadýchání,jinak vzduch není moc dobrý. Nevadí nám sedět u baru a je fajn vidět jak se věci dělají,ale možná by to chtěla zástěnu mezi odložným prostorem,kotel. Hosté nemusí vidět špinavé talíře,kotel a ktomu obsluhu, která má nahystané jídlo nadruhé straně a neváhá se dívat směrem k hostům a jíst hranolky a poté s plnou pusou jít za zákazníkem. A nevím jestli v americe používají kečup k burgerům. Ta houska také moc lákavě nevypadala. Možná by to chtělo i kuřecí, to mleté maso není zrovna lakávé také. Ale horší asi bylo,že naší číšnici trvalo půl hodiny než nás obsloužila a donesla nám drink, dalších 20min jsme čekali na zaplacení. Dlouho si nás nikdo nevšímal,nebyli jsme jediný, nahoře obsluhují dva. Vím, že je těžké běhat dolů a nahoru, zkuste použít přenosnou kasu,aby lísteček vyjel už dole a oni si to mohli jen vzít. Jaká je kapacita míst nahoře? myslím že dva lidé stačí, ovšem oni nestíhali vůbec. Vodu jsme nedostali, také máte nedostatek lístků. Potom nám slečna donesla naše dva drinky,vodka s džusem,to je vše co měla na platíčku a musela nás obejít a to platíčko si položit na bar a potom nám dát drinky. Tady vidíte tu ztrátu času. Pokud mám plnou hospodu musím takové dělat rychleji. Náš dojem nebyl tak dobrý jaký jsme očekávali. Vaše vybavení hlavního baru je skvělé! tohle je tu potřeba. Ovšem obsluhu která nezvládá pár lidí nahoře není zrovna příjemné. Heslo na wifi můžete napsat na jídlení lístek, tím ušetříte čas obsluze. Lítky bych dala do folie. Vypadají krásně,ovšem to otrhané a polité od pití není tak hezké. Příště chceme zkusit Váš hlavní bar a doufat, že vše bude lepší. Neboť dojem nahoře nebyl tak dobrý.

 • vybavení
 • bar
 • doorman
 • personál
 • zápach z kuchyně
 • utěrky

Užitečná recenze? 16 Okomentovat

eweeleen . eweeleen . 1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička 22.10.2012 15:59

V baru jsme s kamarádkou byly včera a dneska se tam chystáme znova, protože jsme zjistily, že jsme zdaleka neobjevily všechno co tenhle bar nabízí. A už teď po něm mám neuvěřitelný absťák! Celý interiér je takový suruový, působí nedodělaným dojmem, jako by se to k sobě nehodilo. Potom se ale usadíte do pohodlných sedaček a za chvíli vám dojde, že takhle je to přesně ono! Mile nás přivítal čísník, představil se jako Víťa a zeptal se nás, co si dáme. Sice absentoval jakýkoliv lístek, takže nemáte přehled o cenách, ale zeptat se určitě umí každý, což podněcuje komunikaci s personálem. A veřte, že když budete chtít vy, personál si s Vámi rád popovídá;) Pokud nevíte, jaký koktejl by ste si dali, jděte na to od barvy. Chcete růžový? Tak Cosmopolitan! Jediné do žaludku, co v Baru mají, je (určitě vynikající-na nás už nezbylo) cheesburger obyč nebo speciál, se salátem nebo hranolkama. Maso je z domácího chovu a burger Vám v prvním patře připravý přímo pod nosem v otevřené kuchyni...Je toho ještě hodně, co bych chtěla o Baru napsat, ale asi by se Vám to nechtělo číst...lepší bude, když si tam zajdete;) Kde jinde hraje hudba i na toaletách?

 • příjemná obsluha
 • příjmený interiér
 • neznámé značky drinků-ochutnejte něco nového
 • zvenku pohled na bar "zevnitř"
 • absence lístku

Užitečná recenze? 18 Okomentovat

Napsat recenzi pro Bar, který neexistuje

Vaše hodnocení může ovlivnit spoustu ostatních lidí, proto pište vždy pravdu založenou na opravdové zkušenosti. Snažte se být také konkrétní. Recenze typu "Bylo to fajn..." toho ostatním moc neřeknou.
(např. milý personál...) (např. zápach na wc, ceny)