Al Cafetero

1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdičkapůl hvězdičky

7 recenzí | 4. místo v kategorii Kavárny, Praha

Al Cafetero
 • Al Cafetero
 • Al Cafetero
 • Al Cafetero
 • Al Cafetero
 • Al Cafetero
 • Al Cafetero
 • Al Cafetero

Malá a útulná rodinná nekuřácká kavárna umístěna v samém srdci Prahy a to na Vinohradech.

Vybavení podniku

Podrobnosti

 • Wi-Fi
 • Kuřácká: Ne
 • Parkování: V ulici

Platba

 • Platební karty
 • Hotovost

7 recenzí

1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička
6x
1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdičkaprázdná hvězdička
1x
1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdičkaprázdná hvězdičkaprázdná hvězdička
0x
1 hvězdička1 hvězdičkaprázdná hvězdičkaprázdná hvězdičkaprázdná hvězdička
0x
1 hvězdičkaprázdná hvězdičkaprázdná hvězdičkaprázdná hvězdičkaprázdná hvězdička
0x

Byli jste v tomto podniku?
Ohodnoťte jej a pomozte tak ostatním.
Napsat recenzi

Eliša B. Eliša B. 1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička 17.10.2014 11:18

Skvělá kavárna s výbornou kávou a Panem kavárníkem, který mi vždy úžasně poradí s výběrem kávy a typem přípravy. Plus tu mají moji oblíbenou citrónovou tartaletku. Doporučuji všem, kdo chce pít kávu bez mléka a cukru.

 • káva, citrónová tartaletka

Užitečná recenze? 2 Okomentovat

Jiří V. Jiří V. 1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička 07.03.2014 17:26

Al Cafetero, to je... ...s úzkostnou precizností vybraná a připravená káva na libovolný způsob (pokud v tom nehraje roli cukr nebo mléko), kterou dostanete i s edukativním komentářem ...přehlídka výtečných klasických i originálních pokrmů, z nichž vítězí především tiramisu připravené podle tajného receptu pana kavárníka, masem napěchované párky, caesar salát a domácí štrůdl připravovaný maminkou pana kavárníka ...především pan kavárník Karel, který celou kavárnu dělá tím, čím je...útulným příjemným místem, kde se člověk cítí skutečně jako doma a současně jako host, který dostane přesně to, za co si zaplatí, a ještě k tomu něco navíc

 • Příjemné prostředí, výtečná káva, zajímavá nabídka dobrých pokrmů, příjemný a fundovaný personál
 • Doporučuji rezervovat místa, často je kavárna nacpaná k prasknutí

Užitečná recenze? 2 Okomentovat

Vlastacek . Vlastacek . 1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička 06.03.2014 09:28

Al Cafetero je srdeční záležitost - jak pro kavárníka Karla Gregora, tak pro ty, kteří sem chodí (včetně mě). Ne nadarmo se kavárna jmenuje právě takto (v překladu ze španělštiny U milovníka kávy). Láska ke kávě, dobré jídlo a pití všeho druhu, fajn lidi, kteří si užívají skvělé snídaně, vychytané dobroty k obědu i něco menšího na zub k večeři, domácí dezerty a to nejlepší kafe v Praze. Obklopí vás atmosféra, kdy se cítíte jako na návštěvě u dobrých přátel a najednou zjistíte, že jste tady velmi rychle zdomácněli. Když chvíli posedíte, všimnete si, že většina hostů jsou pravidelní návštěvníci a obsluha často předem ví, jaké bude jejich přání. Útulné a komorní prostředí vhodné jak na rande, tak na obchodní schůzku nebo sólo posezení s knihou nebo notebookem. Vždycky si tady najdete něco pro sebe. Nabídka kávy se průběžně obměňuje a jestli něco milovníka kávy a majitele v jedné osobě vážně baví, tak ochotně odpovídat hostům na cokoliv o kávě i všem ostatním. Nebojte se experimentovat a vyzkoušejte všechny možné speciality - nabídka tady totiž není tradiční klasikou, která se všude opakuje (a neplatí to jen o kávě). Proto se vyplatí sledovat novinky a třeba si rezervovat kousek svého oblíbeného dortíku (můj favorit - cheescake s makadamovými ořechy). A ještě jedna rada - pro jednou se zkuste obejít bez cukru a mléka v kávě. Kavárníkovi uděláte radost a objevíte, že když je káva vážně dobrá, je cukr či mléko spíš ke škodě. Ovšem pokud na mléku trváte, dejte si tady cappuccino - i podle mnoha odborníků je totiž nejlepší v Praze.

 • extra milý personál
 • příjemné prostředí a přátelská atmosféra
 • to nejlepší kafe, které zde opravdu milují
 • skvělé dezerty, snídaně a vůbec jídlo
 • přiměřené ceny
 • stále něco nového a zajímavého
 • jediná kavárna, co znám, kde vám kavárník osobně vezme kabát a při odchodu vám jej přinese a pomůže vám do něj

Užitečná recenze? 3 Okomentovat

Jana W. Jana W. 1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička 08.04.2013 00:05

Pokud jste kávový nadšenci a šílenci v jednom, asi lepší kavárnu nenajdete:) Velký výběr různých druhů a specialit, dobré dorty a skvělá obsluha, s kterou se někdy až nečekaně pobavíte :) Interiér pro mě trochu mišmaš a až na sedačku jsou tu spíše klasické menší židličky. Navíc kapacita kavárny moc velká není, kdyby byl o fous dotaženější interiér bylo by to kávové nebe:)))) Ale i tak všem doporučuji minimálně jednu návštěvu !! Ceny střední, podle druhu kávy atd,a rozhodně se zde o kávě i mnohé dozvíte. Já tu určitě nebyla naposledy :)

 • Skvělá káva a velký výběr, skvělý servis se vším všudy, dobré zákusky
 • málo míst, otevírací doba - uvítala bych víkendy nebo alespoň sobotu

Užitečná recenze? 1 Okomentovat

karolinaaa P. karolinaaa P. 1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdičkaprázdná hvězdička 16.04.2012 18:41

Suprová káva z vacuum potu a suprové dorty.Pan kavárník je moc příjemný a rozumí řemeslu. ;)

 • vacuum pot,kavárna je nekuřácká

Užitečná recenze? 3 Okomentovat

Olga S. Olga S. 1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička 24.02.2012 22:04

Skvělý podnik s úžasnou atmosférou, báječnou kávou a výtečnými zákusky. Chodím tam ráda a cítím se v této kavárně příjemně.

 • Na téhle kavárně je nejlepší pan majitel, který se o své hosty opravdu stará:-)

Užitečná recenze? 8 Okomentovat

Michael P. Michael P. 1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička 29.09.2011 13:46

S jistotou mohu říct, že jsem objevil pro mě nejlepší kavárnu v Praze a možná nejen zde. Důvodů pro to je mnoho. Předně je tu naprosto úžasná atmosféra a skvělý pan majitel, který je evidentně obrovský nadšenec a o kávě ví snad vše. Host zde není brán pouze jako objekt, který zde má utratit peníze, nýbrž jako něco více. Byl jsem z přístupu vážně v šoku, v pozitivním slova smyslu, protože v Čechách je to bohužel zatím stále bohužel málo vídané. Nutno také říct, že nejsem nějaký velký odborník a znalec přes kávu, ale i já z laického pohledu poznám, že to co zde dostanete, je naprosto jíná liga. Dokonce tu mají cibetkovou kávu, která je prý považována za nejlepší kávu vůbec. Nemohu zatím potvrdit, protože jsem neuchutnal, ale příště to napravím. Každopádně kombinace Arabské kávy, dortu a wifi je skvělá a v tu chvíli mi u stolečku vážně nic nechybělo. Menší slabina je pro mě interiér, který působí hodně neuceleně, ale byl by hřích díky tomu tento podnik srážet. Ještě jednou tedy doporučuji všem. Garantuji, že odsuď budete odcházet spokojení.

Užitečná recenze? 9 Okomentovat

Napsat recenzi pro Al Cafetero

Vaše hodnocení může ovlivnit spoustu ostatních lidí, proto pište vždy pravdu založenou na opravdové zkušenosti. Snažte se být také konkrétní. Recenze typu "Bylo to fajn..." toho ostatním moc neřeknou.
(např. milý personál...) (např. zápach na wc, ceny)