To nejlepší v kategoriích v Brně

na základě oblíbenosti u uživatelů

Nejnovější aktivity v Brně

Galerie Vaňkovka
před rokem
Aneta K.

“Super poloha, obchodů je do dostatek, nejoblíbenější je pro mě knihkupectví. Líbí se mi napojení na hlavní autobusové nádraží, a zároveň se nachází…”

Pivní Šenk Čtyři Růže
před rokem
Michal M.

“Žebra jsou zde opravdu výborná, a je toho dost! Prostory odpovídají typické hospodě, nijak extra luxus, nicméně žebírka to zachrání:)”

Restaurant Pavillon
před rokem
Michal M.

“Na tomto podniku oceňuji zejména profesionalitu obsluhy i kuchaře. Je to 3 v 1 - a to restaurace, kavárna i bar. Na oběd sem nechodím moc často, ale…”

Olympia Brno
před rokem
Michal M.

“V Olympii čas utíká velmi rychle, je tam mnoho obchodů, restaurace, kino...Trochu jsem se zde ztrácel. Olympia také vytváří různé programy, zejména…”

Mendelova Univerzita v Brně
před rokem
Adam R.

“Po vystudování Mendelovy univerzity (Provozně ekonomické fakulty) budete mít určitě dobrý základ, a široký rozhled. Zejména navazující studium je…”

Rebio (Holandská)
před rokem
Adam R.

“Obsluha byla příjemná, jídlo pro mě velmi nové - obvykle se vegetariánsky či až tak zdravě nestravuji, nicméně bylo chutné. Nabízejí velkou a malou…”

Bar, který neexistuje
před rokem
Adam R.

“Obsluha je zde na pravém místě, je na nich vidět že je jejich práce baví, rozumí tomu co dělají. Při návštěvě tohoto podniku mám 100% jistotu…”

Restaurant Pavillon
před rokem
Adam R.

“Jídlo je vždy báječné, je trošku dražší, ale takový gurmánský zážitek za to stojí. Využívám rád i posezení v baru, který je součástí. Obsluha rozumí…”

Ratejna
před 2 lety
Michaela M.

“Hodně špatná a neprofesionální obsluha!Nezájem o hosty.Bud si hraly slečny servirky s mobilem a nebo se dlouho nikdo neukázal, jak za barem ,tak na…”