To nejlepší v kategoriích v Brně

na základě oblíbenosti u uživatelů

Nejnovější aktivity v Brně

Galerie Vaňkovka
před 2 lety
Aneta K.

“Super poloha, obchodů je do dostatek, nejoblíbenější je pro mě knihkupectví. Líbí se mi napojení na hlavní autobusové nádraží, a zároveň se nachází…”

Pivní Šenk Čtyři Růže
před 2 lety
Michal M.

“Žebra jsou zde opravdu výborná, a je toho dost! Prostory odpovídají typické hospodě, nijak extra luxus, nicméně žebírka to zachrání:)”

Restaurant Pavillon
před 2 lety
Michal M.

“Na tomto podniku oceňuji zejména profesionalitu obsluhy i kuchaře. Je to 3 v 1 - a to restaurace, kavárna i bar. Na oběd sem nechodím moc často, ale…”

Olympia Brno
před 2 lety
Michal M.

“V Olympii čas utíká velmi rychle, je tam mnoho obchodů, restaurace, kino...Trochu jsem se zde ztrácel. Olympia také vytváří různé programy, zejména…”

Mendelova Univerzita v Brně
před 2 lety
Adam R.

“Po vystudování Mendelovy univerzity (Provozně ekonomické fakulty) budete mít určitě dobrý základ, a široký rozhled. Zejména navazující studium je…”

Rebio (Holandská)
před 2 lety
Adam R.

“Obsluha byla příjemná, jídlo pro mě velmi nové - obvykle se vegetariánsky či až tak zdravě nestravuji, nicméně bylo chutné. Nabízejí velkou a malou…”

Bar, který neexistuje
před 2 lety
Adam R.

“Obsluha je zde na pravém místě, je na nich vidět že je jejich práce baví, rozumí tomu co dělají. Při návštěvě tohoto podniku mám 100% jistotu…”

Restaurant Pavillon
před 2 lety
Adam R.

“Jídlo je vždy báječné, je trošku dražší, ale takový gurmánský zážitek za to stojí. Využívám rád i posezení v baru, který je součástí. Obsluha rozumí…”

Ratejna
před 2 lety
Michaela M.

“Hodně špatná a neprofesionální obsluha!Nezájem o hosty.Bud si hraly slečny servirky s mobilem a nebo se dlouho nikdo neukázal, jak za barem ,tak na…”